cLASS OF 2021

Michael Anderson

Delaware
800-2:02

Andrew Araneo

New york
1600-4:37
3200-10:12
5K-17:01

Maggie Aydt

Kentucky
Mile-5:20
3200-11:15
5K-18:40

*3rd in 3200m Kentucky State meet

Brady Barton

Alabama
1600-4:20
3200-9:23
5K-15:50

*Alabama All-State XC and Track

Caleb Bender

New York
1600-4:24
3200-9:37

*11th 1600m New York Indoor Track Meet

Nathan Bezuneh

Virigina
1600-4:33
3200-10:07
5k-16:57

Sunitha Black

Oregon
1500-4:50
3000-10:19

5k-18:13

*State Runner-Up Oregon Track 3000m

Max Bowlin

North Carolina
1600-4:39
3200-10:13

5k-16:33

Nate Brooks

North Carolina
1600-4:43
5K-17:11

Zach Cader

New York
400-51.25
600-1:25
1000-2:33
1600-4:16
3200-9:30

*7th 1000m New York Indoor Track Meet

Lauren Charboneu

Pennsylvania
1600-5:32
3200-11:38
5K-18:44

Brendan Colwell

New York
1600-4:18
3200-9:10
5000-14:5
3

5k (XC)- 15:29

*11th Footlocker Northeast

* State Runner-Up XC

Caden Cunningham

Texas
1600-4:24
3200-9:50
5k-16:23

Joel DeWolfe

Japan (American Citzen)
800- 2:01

 

Patrick Donnelly

Washington DC
800-1:57
1600-4:15
3200-9:23
5k-15:57

Noah Dunleavy

Washinton DC
1600-4:29
3200-9:46

Cruz Flores

Idaho
1600-4:36
3200-10:09
5k-16:45

Wes Gable

North Carolina
1600-4:55
3000-9:53
5k-16:57

Josh Galindo

Marylnd
1600-4:30
3200-9:39
5k-16:29

Clyve Gassant

Florida
800- 2:00
1600-4:43

 

Paul Gonzalez

Alabama
1600-4:40
5k-16:45

*Alabama State XC Runner-up 3A

Caden Goss

Oklahoma
3200-9:47
5k-15:51

*Oklahoma State XC Champ

Taylor Iden

Califorina
800-1:57
1600-4:19

5k-15:58

Kiran Jaishankar

Florida
1600-4:30
3200-10:00

5k-16:40

Zachariah John

Florida
800-2:01
1600-4:39

 

Krishna Kakani

New Jeresy
Mile-4:36
2 Mile-9:46

5k-16:21
*NJ Prep XC Champ

Kylie Kannar

Florida
800-2:18
1600-5:31

Cole Lewis

Virginia
800-2:03
1600-4:30

5k-16:42

Bryson Livesay

Tennessee
1600-4:47
3200-10:04
5k-16:32

 

PabloLomeli

Texas
1600-4:35
3200-9:55
5k-15:37

 

Marco Lopez

Iowa
1600-4:43
3200-10:09
5k-16:31

 

Collin Mayfield

Alabama
800-2:02
1600-4:29
3200-9:40

5k-15:32
*4-Time Alabama State Champ

Blaise Moyer

Delaware
1600-4:35
3200-10:07

5k-16:03

Evan Myran

Minnesota
800-2:01
1600-4:33
3200-9:50

5k-16:03

Bella Pawloski

Florida
800-2:17
1600-5:08

5k-18:40
*Florida All-State XC

Libby Rowland

Alabama
2Mile XC- 12:14

*Oklahoma State Runner up

Tyler Schaefer

New York
800-2:04

1600-4:46

Murphy Smith

North Carolina
800-2:00
1600-4:26
3200-9:32

5k-15:35
*North Carolina All-State XC

Tyler Sylvia

North Carolina
1600-4:26
3200-9:50

5k-15:56
*Committed to ECU

Rachel Wheatley

Florida
800-2:28
1600-5:26

Shenan Worrel

Virginia
1000-3:10
1600-5:30

5k-19:43
 

  • Facebook
  • Instagram